0 507 342 59 73 info@drlyapi.com
Ana Sayfa Banyo Dekorasyonu Konak

Banyo Dekorasyonu Konak

Banyo, bir evin olmazsa olmaz mekânlarındandır. Tüm günün yorgunluğunu ve stresini güzel bir banyoda, sıcacık bir duş alarak atabilirsiniz. Birbirinden zengin seçeneklere sahip banyo tasarımları karar vermenizi zorlaştırıyorsa banyo dekorasyon fikirleri ve dekorasyonunuzu daha şık hale getirecek püf noktalar size yol gösterebilir. Banyo takımı modellerinden banyo aydınlatma aksesuarlarına, banyo dolaplarından fayans ve paspas seçimine incelikle tasarlanmış her ayrıntı sizi hayalinizdeki banyoya bir adım daha yaklaştıracaktır. Banyonuz büyük ya da küçük olabilir, fakat birbirinden renkli dekorasyon fikirleri ile banyonuzu oldukça şık ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Küçük banyolar için bütün alanı kaplayan geniş küvetler yerine kullanmaya müsait orta boy - minimal küvetler tercih edebilir ya da duşakabin ile mini bir duş odası da hazırlayabilirsiniz.
Aslında dekorasyon için yapmamız gereken bütün parçaların birbirine uymasını sağlamaktır. Bunu sağladıktan sonra dekorasyon için ek bir şey yapmamıza gerek kalmadan Banyo şık bir görüntü sağlayacaktır. Banyo dolapları tamamlayıcı unsurlardandır. Yani banyodaki ana unsur banyo dolaplarıdır. Bu sebeple banyo dolaplarını en son almamaya özen gösterin. Eğer en son almaya banyo dolabını kalkarsanız banyo dolapları banyodaki diğer ürünlere uydurmaya çalışırsınız bu da sizin için hem çok daha zahmetli hem de yorucu olur.

Fakat banyonuzda kullandığınız ürünlerin kalitesi çok önemlidir. Banyo dolapları hem banyo dekorasyonun sürekli kullanımında hem de kalitesi acısından önem arz ediyor. Banyo dolabı, içerisinde banyoda kullandığımız malzemeleri bulunduran, farklı yapı malzemeleri ile üretilebilen bir dolap çeşididir. Sürekli olarak nemli ve az bir havalandırmaya maruz kalan banyo dolapları, kalitesiz bir malzemeden yapılmış ise zamanla çürümeye, küflenmeye başlar. Bu da keyifle yaptığınız banyo dekorasyonunun en önemli parçasını gözden çıkarmanıza neden olabilir.

Yeni bir banyo dekorasyonu yapmak istediğinizde dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Bunlar:

• İhtiyaçlara yönelik banyonuz olması gerekir.
• Banyo dekorasyonunda doğru renk seçiminde bunmanız,
• Beyaz eşyanın yerleşimini doğru kullanmanız,
• Tesisat durumunu kontrol ettirmeniz,
• Havalandırmaya dikkat etmeniz,
• Kullanacağınız fayansların kalitesine dikkat etmeniz,
• Doğru lavabo ve duşakabin tercihi yapmanız gerekmektedir.

banyo,banyo dekorasyon,hazır banyo,hazır banyo dolapları,banyo dolapları

Konak Banyo Dekorasyonu hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.

0 507 342 59 73

Uygulama Resimleri
Telefon

0 507 342 59 73

Adres

Esenlik Mah. Mızraklı Cad. No:67/A Karabağlar İzmir

E-Mail

info@drlyapi.com